GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Kaffeservisdelar 9344532
nr 934 4532
Kaffeservisdelar
Rosenthal, 12 delar
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
måndag 12 januari 2015
kl 18:26:38
12 jan
e-auktion
Läs mer om e-auktion